Monitoring, Alarm, Ustawianie anten

Monitoring

Monitoring Analogowy i IP z podglądem na żywo przez internet.

W zakresie naszych usług dotyczących monitoringu TV znajdziecie Państwo doradztwo w wyborze urządzeń, projektowanie nowych instalacji jak i profesjonalny montaż wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym na miejscu u klienta. 
Jako firma stale rozwijająca się dbamy o promocje nowych technologii takich jak monitoring przez Internet i stale rozszamy asortyment usług i towarów. Wszystkie nasze instalacje są dopasowywane indywidualnie do klienta w zależności od wymagań technicznych i możliwości finansowych.

W swojej ofercie posiadamy pełny asortyment sprzętu CCTV oraz jesteśmy wdrożeniowcem systemu monitoringu inteligentnego węgierskiej firmy Intellio.

 

Inteligentny monitoring jest rozwiązaniem technicznym umożliwiającym w sposób skuteczny podnieść funkcjonalność systemów monitoringu wizyjnego. Obecnie największym problemem w systemach monitoringu jest duża ilość kamer (bardzo często ponad 100 kamer w jednym systemie) które nie są prawidłowo nadzorowane przez operatorów. Funkcje dużych monitoringów sprowadzają się głównie do celów archiwizacji materiału video, wynika to z faktu iż jeden operator może obsłużyć w sposób efektywny około 20 kamer. Dodatkowym obciążeniem jest konieczność ciągłej analizy wielu obrazów co skutkuje szybkim zmęczeniem operatora monitoringu. Przyjmuje się że już po 40 minutach skuteczność spada o ponad 50% a zalecany ciągły czas pracy osoby obsługującej monitoring nie powinien przekraczać 2 godzin.
W systemach inteligentnego monitoringu analizowanie obrazów, zachowań obserwowanych obiektów przerzuca się z barków operatora na złożone algorytmy sztucznej inteligencji. System potrafi automatycznie rozpoznawać wybrane sytuacje i podejmować konkretne działania (np. moduł rozpoznawani i identyfikacji numerów rejestracyjnych pojazdów zezwala na wjazd danym pojazdom lub zgłasza alarm w wyniku wykrycia pojazdu poszukiwanego). Jednak w większości przypadków systemy inteligentne nie potrafią jeszcze samodzielnie rozpoznawać niuansów naszego życia dlatego typują sytuacje charakterystyczne i przekazują wybrane obrazy do weryfikacji przez operatora monitoringu. Przykładem może być system nadzorujący ogrodzenie obiektu zbudowany z kilkudziesięciu kamer. Systemy klasyczne wyposażone w detektory ruchu które teoretycznie mogą także informować o ruchu w rejonie ogrodzenia w praktyce nie sprawdzają się, generują wiele fałszywych alarmów spowodowanych zmianami oświetlenia, ruchem roślin co czyni takie rozwiązanie całkowicie nie przydatnym - fałszywy alarm co kilkanaście minut. Z pomocą przychodzą nam systemy inteligentnej analizy obrazu które analizują obraz, identyfikują obiekty, śledzą trasę obiektów i podejmują działania w przypadku analizy sytuacji alarmowej (strażnik patrolujący po wewnętrznej stronie obszar przy ogrodzeniu nie spowoduje alarmu ale osoba przechodząca przez ogrodzenie lub pozostająca przez dłuższy czas przy ogrodzeniu już tak) Klasyczne systemy monitoringu wizyjnego traktują obraz jako płaski zbiór pikseli i w najlepszym przypadku są w stanie wykryć zmiany w pikselach w wybranych częściach obrazu i wywołać alarm - prosta detekcja ruchu. Systemy inteligentnej analizy obrazu "obserwują" obraz podobnie jak ludzie, rozpoznają obiekty, analizują ich zachowanie, zapamiętują przebieg zdarzeń , podejmują decyzje.

 

 

Alarm

Nasza firma zajmuję się profesjonalnym montażem alarmów firmy SATEL.

Profesjonalne i nowoczesne centrale alarmowe pozwalają użytkownikowi podłączyć nie tylko czujki ruchu ale także czujnik czadu itp.

Istnieje możliwość instalacji alarmu bezprzewodowego nie wymagającego dodatkowej instalacji kablowej, baterie zastosowane w czujkach cechują się dużą żywotnością.

Połączenie centrali z modułem GSM daje pewność, że o każdym zdarzeniu użytkownik dowie się natychmiast otrzymując powiadomienie SMS lub telefonicznie.

Za niewielkie pieniądze możesz czuć się spokojnie o swój dom.

Serdecznie zapraszamy do firmy AVANET po więcej informacji.

Ustawienie anten

Montaż oraz ustawianie Anten SAT/DVBT

Oferujemy profesjonalne ustawienie oraz montaż telewizji satelitarnej, naziemnej, profesionalne instalacje oparte na Multikonwerterach.

Posiadamy profesjonalny zasiskacz złączy BCN oraz F, oraz profesjonalny miernik do ustawień anten, co znacznie poprawia jakość usługi

 

Kontakt


AVANET Bartłomiej Czyż
ul.Kościuszki 8
33-230 Szczucin
NIP: 871-164-20-62

14 643 55 53
502 649 305
avanet@avanet.net.plGodziny otwarcia:

pn - pt 9:00 - 17:00
sb 9:00 - 13:00

Awarie Internetu poza godzinami otwarcia sklepu prosimy zgłaszać niezwłocznie na numer telefonu:
502 649 305

Home
Sklep, Serwis
Drony
Outsourcing
Strony WWW
Monitoring, Alarm
Ustawienie anten

Internet
Telewizja
Telefon
Hosting www